جستجو

پلتفرم ارتباط با بهترین وکلا

5/5

بهترین وکیل ثبت لوگو تهران

بهترین-وکیل-ثبت-لوگو-تهران

چرا باید با بهترین وکیل ثبت لوگو تهران کار کنیم؟

امروزه سخت گیری های ثبت لوگو بیشتر شده و بسیار پیش می‌آید اشخاصی که برای ثبت لوگو اقدام می‌کنند به نتیجه نمیرسند که هزینه زمانی زیادی برایشان دارد. به همین دلیل افراد قصد دارند با بهترین وکیل ثبت لوگو تهران همکاری کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه برسند.

مراحل ثبت لوگو چیست؟

  1. برای ثبت لوگو در مرحله اول باید لوگوی مورد نظر را استعلام کنید. چراکه اگر لوگویی مشابه قبلا ثبت شده باشد، برای حفظ حقوق معنی صاحب لوگو، امکان ثبت لوگوهای مشابه وجود ندارد.
  2. در مرحله بعدی اگر در استعلام لوگو مشکلی وجود نداشت، باید اقدام به تهیه مدارک مورد نیاز کنید که در ادامه کامل توضیح داده شده. این مدارک با توجه به شخصی یا شرکتی بودن لوگو، متفاوت است.
  3. در مرحله آخر و پس از تکمیل مدارک، باید اظهارنامه اینترنتی ثبت لوگو را در پورتال مرکز مالیات معنوی به نشانی ssaa.ir را تکمیل و ارسال کنید. (برای ورود به سامانه روی لینک آن کلیک کنید.)

مدارک مورد نیاز برای ثبت لوگو شخصی چیست؟

  • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی شخص متقاضی
  • کپی برابر اصل مجوز فعالیت (پروانه بهره برداری، جواز تاسیس، پروانه ساخت یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)
  • ۱۰ نمونه از لوگو مورد نظر در ابعاد ۶ در ۶ سانتی متر

مدارک مورد نیاز برای ثبت لوگو شرکتی چیست؟

  • تمام مدارک ذکر شده در بالا
  • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی تمام اشخاص دارای حق امضا
  • کپی روزنامه رسمی تاسیس شرکت به همراه آخرین روزنامه رسمی تغییرات (در صورت وجود)

چگونه می‌توان لوگوی لاتین ثبت کرد؟

ثبت لوگوی لاتین چه برای اشخاص حقیقی و چه برای اشخاص حقوقی، فقط با داشتن کارت بازرگانی یا کارت عضویت اتاق بازرگانی ممکن است.

ثبت لوگو چقدر زمان می‌برد؟

این زمان تا حد زیادی وابسته به تعداد متقضایان قبل از شماست. اما معمولا بررسی اولیه ۱۵ روز زمان می‌برد و در صورت تایید مراحل بعدی معمولا ۴۵ روز به طول می‌انجامد. در کل یک بازه دو ماهه (در صورت تایید در اولین مرحله) باید در نظر داشت.

لوگو پس از ثبت تا چه مدت اعتبار دارد؟

پس از دریافت سند، لوگوی شما تا ۱۰ سال معتبر است. پس از اتمام این مدت مهلتی ۶ ماهه برای تمدید تا ۱۰ سال دیگر وجود دارد و این مراحل برای هر دوره تکرار می‌شود.

دیگر خدمات

▲ جستجو کنید ▲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با موسسه