جستجو
5/5

بهترین وکیل بین المللی تهران

بهترین وکیل بین المللی تهران تهرانپارس

بهترین-وکیل-بین-المللی-تهران

بهترین وکیل بین المللی تهران کیست؟

در خصوص اینکه بهترین وکیل بین المللی تهران کیست، هیچ آمار رسمی وجود ندارد. ولی آنجه عیان است، بهترین وکیل بین المللی تهران فردیست که سابقه در انجام امور بین الملل، الی الخصوص داوری تجاری بین الملل دارد. همچنین با قوانین کشورهای دوست و همسایه مخصوصا قوانین اسناد تجاری مثل برات و چک، آشنایی کامل داشته باشد و حداقل چند قرارداد بین موسسات و شرکت ها در کشورهای مختلف تنظیم کرده باشد.

وکیل بین المللی کیست؟

وکیل بین المللی، حقوقدانی متخصص است که قادر به کنترل اختلافات بین المللی و حل و فصل کردن آنها می‌باشد. از مسئولیت‌های وکیل اتباع و وکیل بین المللی می‌توان به تنظیم و تهیه متون حقوقیِ بین المللی اشاره کرد.

وکیل بین المللی وکالت در کدام کشورها را انجام می‌دهد؟

بسیاری از مردم فکر می‌کنند که وکیل بین المللی به حقوقدانی گفته می‌شود که که اجازه وکالت در چند کشور را دارد. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. چرا که هیچ فردی نمی‌تواند شرایط کانون وکلای تمام کشورها را دارا باشد و پروانه وکالت تمامی کشورها را کسب کند.

وکیل بین المللی چه اموری را انجام می‌دهد؟

وکیل بین المللی قادر است که تخصص های گوناگون را هم زمان پیگیری کند. مانند:

  • امور تجاری بین المللی
  • تنظیم قرارداد‌های بین المللی
  • اقدام جهت دریافت اقامت (ویزا)
  • اخذ تابعیت ایران و سایر کشورها

ایرانیان خارج از کشور چگونه امور قضایی داخل کشور را پیگیری کنند؟

بسیاری از ایرانیان به دلایل مختلف نظیر پناهندگی، مهاجرت، اقامت موقت و علل‌های گوناگون دیگر، در خارج از ایران ساکن هستند که به خدمات حقوقی و پيگيري امور در مراجع قضایی و اداری نیاز دارند. این افراد می‌توانند با بهترین وکیل بین المللی تهران تماس بگیرند تا امور قضایی‌شان را از راه دور پیگیری نمایند.

وکیل بین المللی در چه حوزه‌هایی فعالیت دارد؟

مسئولیت ارائه مشاوره حقوقی در حوزه قوانین شرکت‌ها و امور قراردادی به شرکت‌ها و موسسات، معمولا بر عهده وکیل بین‌المللی یا مشاور بین المللی می‌باشد. افرادی که قصد دارند در موارد بسیاری نظیر ایجاد روابط و عقد قراردادهای تجاری، اقتصادی و صنعتی به پیشرفت روابط خود بپردازند، باید از فردی متخصص راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند. بهترین وکیل بین المللی تهران با استفاده از علوم حقوقی بین المللی و آگاهی از جو منطقی مبنی بر قرارداد از منافع موکل خود دفاع می‌کند.

چرا برای قراردادهای بین المللی باید از وکیل مشورت بگیریم؟

یکی از مشکلات عمده مردم در خصوص تجارت‌های بین المللی، نداشتن مهارت لازم برای عقد قرارداد با دیگر کشورها می‌باشد که در زمان انجام مذاکرات، برای عقد قرارداد، وکیل بین المللی با تسلط در زمینه تخصصی خود، از پایمال شدن حقوق و منافع موکل خود جلوگیری می‌کند و از انعطاف و یا سختگیری‌های بیش از اندازه و غیر حرفه‌ای خودداری می‌نماید.

چگونه به وکیل بین المللی اعتماد کنیم؟

اعتبار موسسات مهاجرتی و بین المللی را می‌توانید با نمادهای الکترونیک مثل نماد الکترونیک ساماندهی در قسمت پایین سایت ارزیابی کنید.

خدمات وکیل بین المللی تهران در تهران

▲ جستجو کنید ▲

Call Now Buttonمشاوره حقوقی