۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸ ✆

5/5

بهترین وکیل ملکی تهران

بهترین وکیل ملکی تهران تهرانپارس

بهترین-وکیل-ملکی-تهران

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی شخصیست که در حین دعوا می‌تواند مناسب ترین عناوین حقوقی را از بین عناوین قابل استفاده برگزیند، تا شانس پیروزی پرونده به حداکثر ممکن برسد. برای مثال، تمییز مسیر درست حقوقی دعاوی خلع ید و تخلیه ید یا تصرف عدوانی کیفری و تصرف عدوانی حقوقی ممکن است برای شخصی که تحصیلات حقوقی ندارد کار آسانی نباشد و در انتخاب عنوان حقوقی اشتباه کند. جهت ارتباط با بهترین وکیل ملکی تهران با شماره ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸ تماس بگیرید. (روی شماره کلیک کنید.)

بهترین وکیل ملکی تهران کیست؟

برای اینکه بهترین وکیل ملکی تهران را بشناسید راهی ندارید جز مراجعه به سابقه آرا او در پرونده های ملکی. از وکیل خود بخواهید که آرای به دست آورده در پرونده های مشابه را به شما نشان دهد. همچنین از آنجا که پرونده های ملکی معمولا بسیار سخت و پیچیده‌اند، پیشنهاد می‌شود به مراکزی مراجعه کنید تا چند وکیل به صورت همزمان روی پرونده کار کنند.

چرا باید از وکیل ملکی تهران کمک بگیریم؟

پرونده های ملکی دارای پیچیدگی های بسیاری می‌باشد که بدون حضور و راهنمايي های وکیل ملکی متخصص امکان به نتیجه رساندن آن بسیار دشوار می‌باشد. دریافت مشاوره از وکیل ملکی متخصص می‌تواند مزایای زیر را به همراه داشته باشد:

 1. محافظت از سرمایه: امروزه قیمت قابل توجه املاک غیر قابل انکار هست. متاسفانه افراد از حقوق خود به شکل کامل آگاه نیستند و بدون دریافت راهنمایی از وکیل ممکن هست سرمایه خودرا به خطر بیندازند.
 2. نتیجه سریع: گاها افراد بدون مشورت با بهترین وکیل ملکی تهران اقدام به اقامه دعوا می‌کنند که باعث می‌شود عناوین اشتباهی را انتخاب کنند و به رد دعوا یا دادخواست منجر شود. این اتفاق باعث می‌شود فرد زمان زیادی را از دست دهد.

آیا وکیل ملکی تهران از شهرستان ها بهتر است؟

با توجه به اینکه در تهران پرونده های ملکی زیادی وجود دارد، وکیل ملکی تهران معمولا تجربه بیشتری در این امور دارد و می‌تواند با دقت و ظرافت بیشتری پرونده را پیش ببرد. همچنین از آنجا که پرونده های فرجام خواهی شده فقط در دیوان عدالت و شهر تهران رسیدگی می‌شوند، می‌توان گفت وکیل ملکی تهران تجربیاتی دارد که وکلای شهرستان کمتر به آنها آگاه هستند.

تفاوت وکیل ملکی با سایر وکلا چیست؟

در واقع تمام وکلا پروانه و مجوز فعالیت مشابهی را دریافت می‌کنند. اما هر وکیل باتوجه به پرونده هایی که انجام می‌دهد، ممکن است تجربه کاملی در زمینه‌های تخصصی پیدا کند. وکیل ملکی شخصیست که تجربه بسیار و سابقه درخشان در پرونده‌های ملکی دارد.

پرونده های ملکی کدام است؟

دعاوی که مربوط به اموال غیر منقول (مثل خانه) می‌باشند را دعاوی ملکی می‌نامند. این دسته دعاوی ممکن است بر سر مالکیت مال باشد و یا حق استفاده از آن. این دعاوی طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود که ما به برخی از آنها اشاره خواهیم داشت:

 • خلع ید
 • تخلیه ملک
 • اثبات مالکیت
 • ابطال سند رسمی
 • الزام به تنظیم سند رسمی
 • سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • ممانعت از حق و مزاحمت از حق

انواع دعاوی ملکی کدام است؟

دعاوی ملکی به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

 1. دعاوی ملکی ثبتی
 2. دعاوی ملکی کیفری
 3. دعاوی ملکی حقوقی

هزینه بهترین وکیل ملکی تهران چقدر می‌باشد؟

نمی‌توان برای حق الوکاله وکیل ملکی تهران عدد مشخصی در نظر گرفت. زیرا پس از مشخص شدن حق الوکاله باید تمام جنبه های پرونده بررسی گردد. برای مثال، بها ملک، عنوان حقوقی دعوا، مرحله رسیدگی و شانس پیروزی تنها چند مورد هستند که روی هزینه وکیل تاثیر گذار هستند.

آیا موسسات حقوقی تهران برای پرونده های ملکی مناسب هست؟

موسسات حقوقی بهترین مکان برای ارجاع پرونده‌های ملکیست. از مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در موسسه چند وکیل به صورت همزمان روی پرونده کار می‌کنند و این یک امتیاز نسبت به دفاتر وکالت است.
 2. با ارجاع پرونده خود به موسسه می‌دانید که شخصی که در موضوع پرونده شما تجربه بیشتری دارد پرونده را پیش خواهد برد. چرا که اگر به دفتر حقوقی مراجعه کنید، ممکن است با وکیلی قرارداد ببندید که در امور خانواده تبحر دارد و نه در امور ملکی. حضور وکلای متعدد با تخصص های متفاوت در موسسات این مشکل را برطرف کرده.

بهترین زمان تماس با وکیل ملکی تهران چه زمانی است؟

اگر در زمان مناسب از وکیل ملکی تهران بهره بگیرید از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری خواهید کرد. بهتر است در این اوقات با بهترین وکیل ملکی تهران تماس بگیرید:

 1. در هنگام انجام معاملات ملکی، به خصوص ملک قولنامه ای و ویلا بدون سند رسمی مالکیت.
 2. هنگام تنظیم قرارداد مشارکت مدنی اگر وکیل ملکی متخصص مفاد قرارداد را بررسی کند می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند.

آیا اعتبار وکیل ملکی قابل استعلام است؟

برای اعتبار سنجی وکلا راه‌های مختلفی وجود دارد. اما یکی از مطمعن ترین آنها، ورود به وبسایت شخصی وکیل و جستجو برای نماد الکترونیک تجارت از سامانه enamad.ir هست. چرا که در صورتی که وبسایت وکیل این نماد را دریافت کرده باشد، سابقه فعالیت و گزارش تخلفات او به راحتی قابل استعلام است. اگر وکیل برای مدت کافی بدون گزارش تخلف فعالیت کرده باشد، می‌توان به او اعتماد کرد.

خدمات وکیل ملکی تهران در تهران

▲ جستجو کنید ▲

Call Now Buttonتماس مستقیم