۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸ ✆

5/5

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری تهران

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری تهرانپارس

بهترین-وکیل-دیوان-عدالت-اداری-تهران

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری تهران کیست؟

همانطور که می‌دانید، رسیدگی دعاوی در دیوان به صورت غیر حضوری صورت می‌گیرد. پر واضح است اگر توضیحات به صورت حضوری به قاضی داده شود، نتیجه بهتری در پی خواهد داشت. بهترین وکیل دیوان عدالت اداری تهران شخصیست که بتواند حضورا قاضی را ملاقات کرده و درخواست شما را برای او بازگو کند.

کدام دعاوی در دیوان عدالت اداری رسیدگی می‌شوند؟

اگر نهاد و سازمانی از آیین نامه ها تخلف کنند و حقوق شخصی تضییع شود، این اشخاص می‌توانند برای رسیدن بخ حقشان به دیوان عدالت اداری مراجعه کنند. برای مثال دعاوی تخلفات شهرداری، تامین اجتماعی و مالیات در این مرجع رسیدگی می‌گردد.

چرا باید از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری کمک گرفت؟

    • به این دلیل که شعب دیوان در شهر تهران هستند، وکلای این شهر پرونده های مرتبط بیشتری داشتند و نسبت به دیگر وکلا تجربه بیشتری دارند که در نتیجه پرونده تاثیر گذار خواهد بود.

    • اهمیت این دعاوی به اندازه ای است که کار آموزان وکالت نمی‌توانند به پرونده‌های دیوان رسیدگی کنند و تنها وکلای پایه یک دادگستری می‌توانند اعلام وکالت کنند.

    • از آنجایی که طرف دعوا اکثر این پرونده ها نهاد دولتی است، پر واضح است که پرونده ها از اهمیت خاصی برخوردار هستند و بدون استفاده از تجربیات وکیل امکان موفقیت کم خواهد بود.

    • آرا و تصمیمات دیوان عدالت قطعی و غیر قابل اعتراض است. یعنی اگر به موجب عدم آگاهی و تجربه کم، غفلت و خطایی رخ دهد، نتیجه آن جبران پذیر نخواهد بود و ممکن است به شما خسارات زیادی وارد کند.

با تمام این توضیحات می‌توان فهمید اهمیت همکاری با بهترین وکیل دیوان عدالت اداری تهران چقدر زیاد است.

چگونه در دیوان عدالت اداری اقامه دعوا کنیم؟

در گذشته تمامی مراحل به صورت حضوری بود اما امروزه با الکترونیک شدن اکثریت سامانه‌های قضایی می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی دیوان عدالت اداری به نشانی divan-edalat.ir مراحل را به صورت غیر حضوری طی کنید. (برای ورود به سامانه روی لینک آن کلیک کنید.)

خدمات وکیل دیوان عدالت اداری در تهران

▲ جستجو کنید ▲

Call Now Buttonتماس مستقیم