جستجو

پلتفرم ارتباط با بهترین وکلا

با بهترین وکیل تهران کار کنید!
موفقیت اتفاقی نیست...

5/5

بهترین وکیل تهران

بهترین-وکیل-ملکی-تهران

✔ تصرف عدوانی

✔ الزام به تنظیم سند

✔ دعاوی موجر مستاجر

بهترین-وکیل-ارث-تهران

✔ تقسیم ترکه

✔ انحصار وراثت

✔ تقسیم سهم الارث

بهترین-وکیل-خانواده-تهران

✔ حضانت و نفقه

✔ مهریه و اجرت المثل

✔ طلاق توافقی و طلاق اختلافی

بهترین-وکیل-دادگستری-تهران

دریافت مشاوره حقوقی از فردی دارای:

✔ مدرک دکترای حقوق

✔ ۱۰ سال تجربه کاری

بهترین-وکیل-کیفری-تهران

✔ چک و سفته

✔ مشروبات الکلی

✔ کلاهبرداری و سرقت

بهترین-وکیل-بین-المللی-تهران

✔ اخذ ویزا خارج

✔ اخذ اقامت ایران

✔ تجارت های بین المللی

چرا می‌توانید به ما اعتماد کنید؟

۱. تخصصی سپاری

در این موسسه دپارتمان های تخصصی از وکلای متبحر تشکیل شده. به عبارتی هر پرونده با توجه به موضوع خاص خود، به بهترین وکیل تهران در همان موضوع ارجاع می‌گردد. به طور مثال پرونده ملکی را تنها وکیلی وکالت می‌کند که بهترین وکیل تهران در موضوع ملک و حقوق مالک زمین باشد. و به همین شکل پرونده های خانواده، کیفری، ارث، ثبتی، مهاجرت و… 

۲. اپلیکیشن اختصاصی

بسیاری از موکلین محترم طرز استفاده از سامانه های قضایی را به درستی نمی‌دانند و برای پیدا کردن ابلاغ‌ها و… به مشکل بر می‌خورند. همچنین با محدود شدن شبکه های اجتماعی خارجی، ارتباطات نسبت به گذشته کمی سخت تر شده. ما با طراحی اپلیکیشن اختصاصی هر دوی این مشکل هارا حل کردیم! ابلاغ ها به شکل منظم از سامانه ابلاغ الکترونیک دانلود می‌شود و برای موکلین در اپلکیشن قرار می‌گیرد تا کار برای مراجعین راحت تر شود.

۳. گزارش مستمر و منظم

گزارش پرونده به شکل مستمر و منظم از طریق تیم CRM موسسه برای موکلین ارسال می‌شود. این تیم بعد از هر جلسه از وکیل گزارش دریافت می‌کند و به موکل اطلاع می‌دهد. تیم CRM همچنین خلاصه ای از شرح اقدامات انجام شده توسط وکیل و وضعیت فعلی پرونده را به شکل هفتگی برای موکلین عزیز ارسال می‌کند.

۴. علم و تجربه

در رزومه هیئت مدیره موسسه مدارک معتبر و عالی مثل مدرک دکتری و مدرک Global registration services یا به اختصار academy grs به چشم میخورد. در رابطه با سابقه تیم می‌توان به جرات گفت که افراد توانمند و باتجربه ای مدیریت موسسه را بر عهده دارند که بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت مستمر حقوقی در جایگاه سرپرست مشاوران، سرپرست وکلا، مدیریت و نظارت کامل پرونده ها و مدیریت عاملی در چندین موسسه و دفتر وکالت را دارند. این افراد اگر بهترین وکیل تهران نباشند، بی شک از بهترین ها هستن.

۵. دیگران به ما اعتماد کرده اند

موسسات و شرکت های مختلفی از ما خدمات می‌گیرند. شرکت مبتکران ایده پرداز رهجو سلامت (مارس) با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی و دارای چند شعبه و نمایندگی در سراسر ایران تنها یکی از مجموعه هاست. شرکت‌های بزرگ به دلیل گردش مالی بالایی که دارند حساسیت زیادی در انتخاب وکیل به خرج می‌دهند و به دنبال بهترین وکیل تهران هستند. اگر شرکت های بزرگ به ما اعتماد کرده اند، دیگران هم می‌توانند با خیال راحت پرونده هایشان را به ما بسپارند.

۶. کلیه امور غیر حضوری

این موسسه از زمان شروع کرونا تا به امروز توانسته تمام خدمات حقوقی از مشاوره تا اعلام وکالت در پرونده و شرکت در جلسات دادگاه را به صورت عیرحضوری و بدون حضور موکل انجام دهد. حتی اعتبار سنجی صحت وجود موسسه هم به صورت غیر حضوری میسر است. امور حقوقی معمولا بسیار وقت گیر هستند و با انجام امور به صورت غیر حضوری می‌توانید به امور دیگر بپردازید.

بهترین-موسسه-حقوقی-تهران

موسسه حقوقی

✔ مدیریت توسط دکترای حقوق

✔ دپارتمان تخصصی برای انواع دعاوی

بهترین-دفتر-وکالت-تهران

دفتر وکالت

✔ قبول کلیه دعاوی

✔ شرق تهران (تهرانپارس)

معرفی بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران کیست؟

تاکنون به صورت رسمی لیستی که بهترین وکیل تهران را معرفی کند منتشر نشده. اما با در نظر گرفتن معیار هایی مانند: مدرک تحصیلی، سابقه و مدت فعالیت، درصد پیروزی آرا، پیگیری پرونده، ارائه گزارش منظم، رضایت موکلین پیشین، مبلغ حق الوکاله و این چنین ملاک ها می‌توان بهترین وکیل تهران را شناخت. موسسه ما یکی از موسساتی هست که در شرق تهران و محدوده تهرانپارس فعالیت دارد و توانسته از این آزمون‌ها سربلند بیرون آید.

وکیل کیست؟

وکالت در معنی لغوی به معنی واگذار کردن است. در اصطلاح حقوقی، وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری نایب خود می‌کند. همچنین وکیل می‌تواند با ارائه مشاوره حضوری یا تلفنی به شما کمک کند. متقاضیان می‌توانند جهت ارتباط با بهترین وکیل تهران با ما تماس بگیرند.

آیا وکیل تهران از شهرستان بهتر است؟

برای افزایش شانس پیروزی در پرونده، مهم ترین عوامل تجربه و پیگیری وکیل هست. بعضی پرونده ها مثل پرونده های دیوان عدالت، تنها در تهران رسیدگی می‌شوند. در این موارد وکیل تهران نسبت به وکیل شهرستان هم تجربه بیشتری دارد و هم به علت نزدیکی، با مراجعه حضوری پیگیری موثر تری خواهد داشت. همچنین هزینه ایاب ذهاب وکیل هم به شکل چشم گیری کاسته می‌شود.

تفاوت وکیل با مشاور چیست؟

ممکن است دریافت مشاوره از وکیل تهران هزینه بیشتری به همراه داشته باشد اما بدون شک وکیل نسبت به مشاور، به دلیل داشتن تجربه کار میدانی در دادگاه ها و در حضور قاضی، مشاوره با کیفیت تری ارائه می‌دهد.

چگونه از معتبر بودن وکیل مطمعن شویم؟

 1. برای مطمئن شدن از اعتبار بهترین وکیل تهران کافیست پس از ورود به سایت رسمی کانون وکلا به نشانی icbar.ir با وارد کردن نام وکیل مورد نظر از وکیل بودن شخص مطمئن شوید. (جهت ورود به سامانه روی آدرس آن کلیک کنید.)
 2. اما اگر در شرایطی بودید که اینترنت در دسترس شما نبود می توانید از ۱۱۸ شماره کانون وکلای استان خود را گرفته و با تماس به کانون وکلای استان خود از وکیل بودن شخص اطمینان حاصل کنید.

قرارداد با وکیل بهتر است یا مشاوره جلسه ای؟

قرارداد بستن با وکیل نسبت به دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری تک جلسه ای چند مزیت بزرگ به همراه دارد:

 1. آن هم این است که اگر در طی انجام امور حقوقی خود، چندین بار به مشکل بر بخورید، وکیلی که با او قرارداد بستید، چون از تمام امور آگاهی دارد می‌تواند خیلی دقیق تر شما را راهنمایی کند. این کار خیلی بهتر است تا این که هر بار با یک مشاور صحبت کنید و مشکل را از اول برای او بازگو کنید.
 2. حتی از نظر مالی هم، اگر چند بار به مشکل بر بخورید، هزینه جلسات تکی از قرارداد با وکیل بیشتر خواهد بود.

چرا بهتر است پرونده را وکیل پیش ببرد؟

در روند هر پرونده ممکن است نکات زیادی باشد که برای پشت سر گذاشتنشان نیاز به تکنیک های خاصی باشد که بهترین وکیل تهران تمام آنها را می‌داند. ساده ترین مثال آن است که در طرح دعاوی حقوقی هنگام ارائه ی دادخواست لازم است از عبارات و الفاظ صحیح و مناسب استفاده شود چرا که در غیر این صورت ممکن است دعوا بدون رسیدگی، و تنها با صدور قرار رد دعوا خاتمه یابد.

تعهدات وکیل تهران چیست؟

مانند هر قرارداد دیگری که وظایف و تعهدات طرفین در قرارداد ذکر می‌شود در قرارداد وکالت هم وکیل تهران و موکل نسبت به هم تعهداتی دارند. از وظایف وکیل تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید دقت زیاد داشته باشد چراکه اگر به دلیل سهل انگاری او، خسارات مادی یا معنوی به موکل وارد شود، او مسئول است.
 2. وکیل باید در هر اقدامی مصلحت موکل را اولویت قراردهد.
 3. وکیل باید تمام اسنادی که از موکل تحویل گرفته بدون هیچ مشکلی به او بازگرداند، چرا که او امین موکلش است.
 4. وکیل باید صورت حساب وکالت را به موکل خود تسلیم کند.

تعهدات موکل نسبت به وکیل تهران چیست؟

همانطور که وکیل نسبت به موکل تعهداتی دارد، موکل هم نسبت به وکیل تهران وظایفی دارد که باید در موعد مقرر به آنها عمل کند. ازجمله:

 1. موکل باید حق الوکاله توافق شده را در زمان مقرر شده بپردازد.

 2. عرفا هزینه‌های جانبی پرونده مثل ایاب ذهاب وکیل تهران و هزینه های ثبت دادخواست و شکوایه بر عهده موکل است که باید بلافاصله به وکیل پرداخت شود.

 3. موکل موظف است اسناد مورد نیاز دادگاه را قبل از جلسه رسیدگی تکمیل کند و به وکیل خود تحویل دهد.

چگونه وکیل خوب را از وکیل بد تشخیص دهیم؟

 1. تخصص: ممکن است شخصی که در زمینه ملک تبحر بسیاری دارد، در زمینه ارث بهترین گزینه نباشد. وکیل شما باید در موضوع پرونده شما تخصص داشته باشد.
 2. تجربه: برخی وکلا معدل بالای دانشگاهی دارند و سطح علمی‌شان نیز بسیار بالا است. اما سواد به تنهایی کافی نیست. چه بسا وکیلی با معدل دانشگاهی پایین تر فن بیان بسیار قوی تری دارد و وکیل با تجربه تری است. کار با وکیل کم تجربه می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.
 3. تیم: وکیل حتی اگر بهترین وکیل تهران باشد و علم و تجربه ی کافی هم داشته باشد باز هم تنها از دید خود به مساله نگاه میکند. بی شک داشتن تیم خوب تاثیرات غیرقابل انکاری در روند پرونده شما خواهد داشت.

آدرس بهترین وکیل تهران کجاست؟

اگر تمایل دارید با بهترین وکیل تهران صحبت کنید، می‌توانید از لینک مقابل آدرس وکیل شرق تهران را مشاهده کنید. (جهت مشاهده اینجا کلیک کنید)
اگر هم مسیر شما دور هست اصلا جای نگرانی نیست. می‌توانید از راه دور مشاوره دریافت کنید و حتی غیر حضوری برای انجام کارها به بهترین وکیل تهران وکالت دهید! جهت دریافت مشاوره کافیست با شماره ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸ تماس بگیرید. (روی شماره کلیک کنید)

جهت ارتباط با بهترین وکیل تهران تماس بگیرید

در موسسه ما، بیش از ۱۵ وکیل متخصص تهران تحت نظارت فردی متبحر با مدرک دکترای حقوق فعالیت می‌کنند. این افراد اگر بهترین وکیل تهران نباشند، بی شک از بهترین ها هستند. سابقه‌ی درخشان در حل انواع پرونده گواه کیفیت، علم، تجربه و تخصص ماست. در این موسسه هر وکیل در دپارتمان تخصصی خود فعالیت می‌کند. یعنی پرونده‌هایی به وکیلی ارجاع می‌شود که در ضمینه آن پرونده تجربه ی بیشتر و سابقه عالی دارد، تا شانس پیروزی موکل در پرونده به حداکثر برساند. دپارتمان‌های این موسسه شامل: ملکی، کیفری، خانواده، مهاجرت، ارث است که هرکدام به زیر شاخه های تخصصی تری تبدیل می‌شوند. با ارجاع پرونده خود به ما بیشترین شانس را برای پیروزی در پرونده ی خود خواهید داشت. با بهترین وکیل تهران کار کنید، موفقیت اتفاقی نیست…

دیگر خدمات وکیل تهران

▲ جستجو کنید ▲

Call Now Buttonتماس با موسسه