جستجو

پلتفرم ارتباط با بهترین وکلا

5/5

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره -حقوقی-تلفنی-وکیل-تهران-شرف-تهرانپارس

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل تهران با چه شماره ای تماس بگیرم؟

شما می‌توانید با شماره ۰۹۱۹۳۷۵۶۱۶۸ تماس بگیرید تا مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید. اگر هم برای پاسخ به سوال شما نیاز به بررسی مدارک باشد، می‌توانید مستندات را داخل شبکه های اجتماعی ارسال کنید تا بررسی شود. (از این لینک ها برای ارسال پیام در واتساپ و ارسال پیام در تلگرام اقدام کنید.)

مدت زمان جلسه مشاوره چقدر است؟

در رابطه با مدت زمان جلسه مشاوره حقوقی، محدودیتی وجود ندارد. مکالمه تلفنی شما تا زمانی که پاسخ سوالتان را کامل دریافت کنید ادامه خواهد داشت.

برای مشاوره حقوقی تلفنی چه ساعاتی تماس بگیرم؟

شما می‌توانید همه روزه (حتی در ایام تعطیل) در ساعات ۹:۳۰ الی ۲۰:۳۰ تماس بگیرید.

اگر پس از دریافت مشاوره سوال دیگری برایم پیش آمد باید دوباره هزینه بپردازم؟

خیر، اگر در طی مکالمه سوالی را فراموش کردید و یا پس از جلسه مشاوره سوالی برایتان پیش آمد، کافیست آن را تا ۲۴ ساعت پس از اتمام جلسه به صورت پیامکی برای ما ارسال کنید تا به صورت رایگان به سوالتان پاسخ داده شود.

آیا برای سوال در رابطه با دو موضوع مختلف، باید دوبار هزینه پرداخت شود؟

خیر، در این رابطه محدودتی وجود ندارد. شما می‌توانید در طی یک جلسه مشاوره حقوقی تلفنی ، تمام پرسش های خود را مطرح کنید. پیشنهاد می‌شود جهت جلوگیری از فراموشی، تمام پرسش های خودرا پیش از جلسه روی کاغذ بنویسید.

کدام وکیل یا کارشناس مشاوره می‌دهد؟

ابتدا شما موضوع سوال خود را ارسال می‌کنید و سپس در بین وکلای پایه یک و کارشناسان حقوقی، فردی که در زمینه سوال شما تجربه و تخصص بیشتری دارد با شما جهت مشاوره تماس خواهد گرفت.

در جلسه مشاوره حقوقی تلفنی چه خدماتی ارائه می‌گردد؟

در طی جلسه مشاوره شما سوال خود را مطرح می‌کنید و وکیل سوال را با عناوین حقوقی و کیفری تطبیق می‌دهد و پس از آن، با بررسی اظهارات و مدارک و مستدات شما، بهترین راهکار حقوقی برای حصول نتیجه را به شما ارائه خواهد داد.

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی چقدر است؟

در حال حاضر، خدمات مشاوره بدون افزایش هزینه نسبت به سال قبل و تنها با مبلغ ۲۰۰ هزارتومان با بهترین وکلای تهران ارائه می‌گردد. اگر بعد از دریافت مشاوره تصمیم به عقد قرارداد با وکیل گرفتید، هزینه ای که بابت جلسه مشاوره حقوقی با وکیل پرداخت کردید، از هزینه حق الوکاله کسر خواهد شد.

دیگر خدمات

▲ جستجو کنید ▲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با موسسه